Saage tuttavaks: Graham Hill

GRAHAM HILL oli ajaloo üks edukamaid võidusõitjaid. Ta oli ainus võidusõitja, kes võitis autospordi kolmekordse krooni: vormel 1 maailmameister, Indianapolis 500 võitja ja legendaarne 24 tunni LeMans.
Graham Hill oli aga palju enamat: ta oli Briti härrasmees: viisakas, lugupidav, humoorikas, laia silmaringiga ja meisterlik. Kõik uksed olid talle avatud, ta oli igal pool teretulnud ja rikastas igat seltskonda. Tema kõned pärast õhtusööki olid legendaarsed. Ta oli oma aja stiiliikoon. Tema vuntside ja juuste eest hoolitsemine oli talle hädavajalik ning tema poeg Damon Hill jutustab ülevoolavalt isa garderoobist. GRAHAM HILL tootesari on austusavaldus sellele Briti härrasmehele.’’

VALEMID

Graham Hilli sarja toodete jaoks oleme valinud kaks rafineeritud, elegantset ja mehelikku aroomi: aromaatne lõhn, mis sisaldab bergamoti, vesibambuse, sinise lootose, eukalüpti ja punase seedri kombinatsiooni ning rohelise tee, jasmiini, pärnaõis, mesi ja merevaik.


KUJUNDUS


Disain on inspireeritud isa ja poja, Grahami ja Damon Hilli legendaarsest kiivrikujundusest: Londoni sõudeklubi valged rooliterad väga tumedal Preisi sinisel.


TOOTE NIMED


Igal tootel on oma osa võistlusradadest, mis olid Graham Hilli teiseks koduks ja kus ta oma suuri saavutusi tähistas: Indianapolis, LeMans, Monaco ja loomulikult Silverstone – Briti võidusõidu kodu.

jaga postitust:

Veel postitusi: