S4Tec Silendav Keratiinhooldus!

S4Tec silendav keratiinihooldus viib juuksed ideaalsesse, kõige kaunimasse seisukorda, kahjustamata juukseid ning kasutamata ohtlikke kemikaale. See on nutikam, turvalisem ja parem valik salongile, kliendile ja juuksurile.

Silumistehnoloogia tippteadlastel kulus selle ravimeetodi väljatöötamiseks üle viie aasta ning see on praegustest keratiinivalikutest parim valik.

Tippsalongid, kes silendavaid hoolduseid pakuvad, loobuvad oma olemasolevatest keratiiniprotseduuridest, et kaitsta oma juuksureid ja kliente ning lähevad üle S4-le – parem, turvalisem, kiirem ja tervislikum valik. S4 loob siledamad, sirgemad, kahuvabad juuksed, taastades juuste loomuliku sära, muutes need tervemaks ja hallatavamaks. S4-l on 3 ravivormi, mis võimaldavad ravi igale juuksetüübile ja kestab kuid.

Erinevalt traditsioonilistest Brasiilia keratiinitüüpidest:
Klient ei pea salongis veetma tunde. S4 hoolduse läbiviimine võtab minimaalselt aega.

S4Teci abil jäävad juuksed endiselt lokki. S4 ei võta ära juuste iseloomu ega eemalda lokki täielikult nagu jaapani või leeliselised ja leelisevabad sirgendajad. Juuksed on siledad, pehmed, kahuvabad ja hallatavad, kuid siiski võimelised lokke hoidma, seega nii juuksuril kui ka kliendil on stiilivalikud.

S4Teciga pole ooteperioodi. Klient võib koheselt juukseid pesta, trenni teha, ujuda, klambreid kasutada või hobusesaba kanda. Juuksur saab koheselt peale hoolduse teostamist juukseid värvida ja töödelda vastavalt kliendi soovile.

S4Tec tähendab ilusaid, terve välimusega, tugevaid juukseid mürgiseid kemikaale kasutamata. S4-l ei sisalda formaldehüüde ega ka koostisosi, mis selle kuumutamisel moodustaksid. S4 on sulfaadivaba, parabeenivaba ja sisaldab keratiini, valke, sertifitseeritud orgaanilist Abaco Neemi õli, aminohappeid, vitamiine ja botaanilisi ekstrakte, mis on välja töötatud S4 suurepäraste tulemuste saavutamiseks.

jaga postitust:

Veel postitusi: