Midagi uut!!!! Püsimeik

Puuderkulmud “Magic Shading” tehnikas:

Õhulised, hajutatud piiridega puuderkulmud. Kulmu algused ja ülemised ääred on kerge hajutusega, et kulmude lõpptulemus oleks õrn, õhuline, loomulik ja kaasaegne. Suured, kandilised, liialt tumedad ja ebaloomulikud püsikulmud on minevik.

Loon püsikulme, mis sobivad kliendi näoga, üritan sääta võimalikult palju kulmukarvakesi ja arvestan alati kliendi enda kulmukujuga, et lõpptulemus oleks kena ja loomulik ning igapäevaselt kantav 🙂

Ripsmetevaheline lainer:

Ripsmetevaheline lainer on lainerijoon, mis tehakse ripsmete sisse. Et silm tunduks avatum, salapärasem ja ripsmed paistaksid tihedamad.

Suurepärane alternatiiv neile, kes ei soovi end igapäevaselt meikida, küll aga kohe tõustes minna päevale vastu parima versioonina iseendast.

Hajutatud lainer ehk Softlainer:

Softlainer on kerge hajutusega lainer, mis näeb välja nagu oleks silmapliiatsit kergelt hajutatud. Ei ole konkreetne nagu seda on klassikaline lainer vaid pehmem ja tagasihoidlikum, mida igapäevaselt kanda. Kaunistab kindlasti igat naist, teeb pilgu seksikaks ja elu niivõrdpalju lihtsamaks 🙂

Huulte püsimeik Aquarell tehnikas:

Kui Su huuled on muutunud kahvatuks, huulte kontuur on hägune või ebakonkreetne, siis on huulte püsimeik just Sulle. 

Huulte püsimeik Aquvarell tehnikas on kergem ja õhulisem huulte katmine. Huuled saab muuta püsimeigiga sümmeetriliseks, katta armikesi, tuua taas nähtavale huulte piirjoon, mis on ehk ajaga hägustunud, muuta huulte tooni.

Huuli püsimeigiga ei suurendata.

Ilus huul tõstab meie enesekindlust alati 🙂

Tutvumishind kõikidele tsoonidele 130eur

Ripsmetevaheline lainer 100eur

Püsimeigihooldus 70eur (1-3kuud peale esmast protseduuri)

Kulmude värvikorrektsioon 100eur.

Aja saad broneerida helistades Riinale 56904231

jaga postitust:

Veel postitusi: