Mis on Beauty Peel? Tule ja koge seda omal nahal!

Herbs2peel Beauty Peel hooldus on edukalt tõestatud looduslik koorimismeetod naha taastamiseks, mis põhineb puhaste ürtide segul. Selle hoolduse looduslik koostis on täielikult vaba keemilistest ainetest, sünteetilistest sideainetest ja abrasiividest, ilma igasuguste toksiliste kõrvaltoimeteta. See looduslik segu sisaldab väärtuslikke valke, süsivesikuid, vitamiine ja ensüüme.  Maitsetaimede mikroosakesed koorivad tõhusalt naha pealiskihti, samal ajal kui aktiivsed toitained tungivad sügavale naha sisse.

Hooldatud nahka puudutades tunnevad kliendid “nõelavat efekti” – demonstreerides taimsete osakeste mõju nahal pikema aja jooksul. Naha vereringe suureneb ja stimuleeritakse regeneratsiooni. Väga tõhus ja võimas meetod, mis põhineb puhaste ürtide jõul. 

Hooldus on parim ebapuhtuse, pigmedilaikude, suurenenud pooride, aknearmide, pindkuivuse, ebaühtlase jume jms probleemide hooldamiseks. Ideaalne valida ka hoolduseks enne eriüritusi (pulmad, pildistamine jms) 

Enne hooldust teostame nahaanalüüsi, mis aitab välja selgitada, milline hoolduskulg on teie nahatüübi ja naha seisundi jaoks kõige parem

jaga postitust:

Veel postitusi: