Meie tootevalik on täienenud!

GLYNT ühendab looduse ja teaduse parimad küljed. Suure kire, aastakümnete pikkuse kogemuse ja intensiivse uurimistööga loome tooteid juustele ja peanahale, mis inspireerivad nii professionaale kui ka tarbijaid.

GLYNT –mis on tuletatud vanast saksa keelest – tähendab “sära” ja tähistab ilusaid juukseid. GLYNT on professionaalne brändisari, mida soovitavad professionaalid. Sarja loomisel on alati aktiivselt kaasa löönud salongiprofessionaalid. Seetõttu on ka GLYNT juuksekosmeetika äärmiselt uuenduslik. Nii vastavad nad salongimeeskondade kõrgetele nõudmistele ja täidavad nõudlike salongiklientide soovid.

Üle 15 000 juuksurisalongi töötavad nüüd salongis GLYNT toodetega. Hans Conzen Cosmetics GmbH on kaubamärgi GLYNT tootja. See on Põhja-Saksamaa perefirma, mille ettevõtte ajalugu on üle 50 aasta. Peale jumestuskreemi valmistasime esialgu tooteid hoolitsetud ja terve peanaha jaoks. Aja jooksul on selle tulemuseks saanud GLYNT toodetega täielik valik esmaklassilist juuksekosmeetikat. Kõik GLYNTi koostised töötati algselt välja Šveitsis. Veelgi intensiivsema uurimispädevuse jaoks on arendusosakond nüüdseks saanud ettevõtte Hamburgist põhja pool asuva asukoha lahutamatuks osaks. Pöörame GLYNTis kogu tähelepanu parimate koostisosalede. Vastutustundlik ja hoolikas ressursside kasutamine on meie jaoks iseenesestmõistetav. GLYNT toodetega on võimalik saavutada täiuslikke tulemusi nii salongis kui kodus ning nautida puhta südametunnistusega erilisi iluelamusi.
GLYNT on teerajaja taastuvate taimsete toorainete kasutamisel juuksekosmeetikas. Olime esimesed, kes tunnustasid ja kasutasime edukalt ära jojobaõli suurepärase hoolduspotentsiaali šampoonide jaoks. Alles siis, kui loodusliku tooraine mõju juustele ja peanahale on teaduslikult tõestatud, kasutame seda isegi GLYNT koostistes. Toimeainete leidmisel väldime ökosüsteeme, mis on sekkumisest häiritud või ohustatud.

jaga postitust:

Veel postitusi: