Bears with Benefits Youth Vitamins kummikarud kollageeniga 60tk

Uudsed imemaitsvad kollageeni sisaldavad suhkruvabad kummikarud, mis vähendavad kortse, suurendavad ja parandavad naha elastsust ning annavad nooruslikult särava ja värske jume.

Sa pole rahul oma kortsukeste, naha elastsuse vähenemise või väsinud jumega? Kollageeniga Bears with Benefits suhkruvabad kummikarud annavad Sulle ülikontsentreeritud vitamiinikoguse, et saaksid nautida naha pehmust ja veatut välimust.

Bears with Benefits on iluvitamiinide sari, kus juustele, küüntele ja nahale antakse kasvu, tugevust ja sära. Hüvasti – igavad tabletid ja tere tulemast – mängulised kummikarukesed!

Maiusta end ilusaks uudsete Bears with Benefitsi kollageeni, Q10 ja C-vitamiini sisaldavate kummikarukestega! Kummikarud sisaldavad suuremas koguses kollageenipeptiide, mis toetavad nahastruktuuride uuenemist seespidiselt. Regulaarsel kasutamisel väheneb kortsude sügavus silmnähtavalt ning nahas suureneb vajalik niiskustase. Tulemuseks saad nautida nooruslikumat ja säravamat nahka.

Toime:

  • suurendab naha elastsust
  • annab säravama jume
  • vähendab ja ennetab vananemisilminguid
  • uuendab ja tugevdab nahka
  • sügavniisutab ja pehmendab nahka
  • soodustab kortsude taandumist

Kliiniliselt tõestatud tõhususega VERISOL®-I kollageenpeptiidid.

Youth Vitamins kummikarukestes kasutatakse patenteeritud VERISOL®-i kollageenpeptiide, mida keha tunnistab kehale omaste kollageenifragmentidena. Nii saavad need avaldada tõhusat toimet pärisnaha kollageeni ainevahetusele, selle asemel, et jõuda üksnes naha väliskihtideni, nagu toimivad kreemid ja muud välispidiselt kasutatavad tooted.

♥ Juba neli nädalat pärast VERISOL®-i kollageenpeptiidide tarvitamise alustamist on täheldatud naha niiskustaseme paranemist.
♥ Juba neli nädalat pärast VERISOL®-i kollageenpeptiidide tarvitamise alustamist on täheldatud naha elastsuse olulist paranemist kuni 15%.
♥ Juba neli nädalat pärast VERISOL®-i kollageenpeptiidide tarvitamise alustamist on täheldatud kortsude sügavuse vähenemist keskmiselt 30%, kuid isegi kuni 49,9%.

Bears with Benefits vitamiinid on loodud koostöös farmatseutidega.

Toode on taimne, želatiini-, laktoosi- ja gluteenivaba ning loomkatsetevaba. Ei sisalda kunstlikke lisa- ega säilitusaineid, stabilisaatoreid, geneetiliselt muundatud koostisosi ega emulgaatoreid. Tootes on kasutatud ainult looduslikke lõhnaaineid.

Kasutamine: 4 karukest päevas. Parimaks tulemuseks soovitame läbida 3-4 kuulise kuuri.

Kogus: 60 karukest = 150 grammi

jaga postitust:

Veel postitusi: